Producenci
Formy płatności

w PEKNEITASZYBKA.PL staramy się na bieżąco realizować potrzeby Klientów. To właśnie z tego powodu, w naszym sklepie akceptujemy kilka sposobów płatności za zakupiony towar:

 • Płatność "za pobraniem" – Przy wyborze tego typu, Klient płaci za usługę bezpośrednio kurierowi, który dostarcza przesyłkę. Tę opcję doceni każdy, komu zależy na szybkim czasie realizacji - z racji faktu, że nie musimy czekać na wpłynięcie należności na firmowe konto.
 • Płatności Shoper – Szybka, oraz natychmiastowa wpłata na konto płatności. W takim wypadku kurier wysyłany jest natychmiastowo po dokonaniu opłaty, lub w czasie określonym w karcie produktu.

 

 • Przedpłata na konto – Opcja przedpłaty polega na uregulowaniu należności za usługi "z góry". W takim przypadku wysyłka realizowana jest już po zaksięgowaniu środków na naszym koncie lub w czasie określonym w karcie produktu - co oznacza, że Klient nie musi mieć już przy odbiorze pieniędzy dla kuriera.
  Dane do przelewu:
  Starter Sebastian Grocholski
  ul. Jana Pawła II 20 lok. 28
  05-500 Piaseczno
 • NR KONTA BANKOWEGO 

 

 • Przy odbiorze towaru – Preferujesz odbiór osobisty? Zapraszamy do naszego sklepu! W stacjonarnym punkcie PEKNIETASZYBKA.PL dokonasz wszystkich niezbędnych zakupów, a ewentualne wątpliwości na bieżąco zweryfikujesz z doświadczonym zespołem fachowców.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl